Латиноамериканські країни приєдналися до акції “Запалимо свічку пам’яті”

904

Українські громади Бразилії та Парагваю 30 вересня приєдналися до вшанування 85 роковин трагедії Голодомору 1932-1933 років в Україні. Про це йдеться на офіційних сайтах українських дипустанов.

Читати за темою: Свічка пам’яті за жертвами Голодомору запалала в Сінгапурі

В Парагваї українська громада провела поминальні богослужіння в українських церквах низки міст департаменту Ітапуа.

Центральна акція відбулася на площі “Пласа-де-Армас” міста Енкарнасьйон біля пам’ятника жертвам Голодоморів в Україні, розпочавшись служінням спільної поминальної літургії та зверненням до громади Почесного консула України в Республіці Парагвай Андреса Троцюка, який відзначив важливість збереження та відновлення історичної пам’яті про мільйони безвинних жертв Голодомору-геноциду та вшанування цієї дати для всього Українського народу.

У Бразилії в свою чергу подібна акція була проведена в Українському Меморіалі міста Куритіба, зазначається на сайті посольства.

В акції взяли участь Посол України в Бразилії Ростислав Троненко, керівництво українських церков та українських організацій, та численні представники місцевої громади. На завершення акції було відкрито виставку про “Голодомор“, яка постійно експонуватиметься в Українському Меморіалі міста Куритіба.

Поминальні панахиди в рамках акції Світового Конгресу Українців відбулися також в бразильських містах Озаско і Сан Пауло.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.