Фестиваль «Балтійські зорі» відбувся у Ризі

591

Український центр молоді та дітей в Латвії 20-22 жовтня провів VІII Міжнародний фестиваль творчості української молоді «Балтійські зорі», в якому беруть участь колективи з України та країн Балтійського басейну, пише Укрінформ.

У рамках фестивалю в суботу, 20 жовтня, пройшли два концерти – за участю танцювальних, інструментальних, вокально-хорових колективів та вокалістів й інструменталістів (переважно скрипалів та піаністів). У фестивалі «Балтійські зорі» взяли участь понад 100 молодих виконавців та колективів з України, Латвії, Естонії, Німеччини, Швеції та Нікарагуа.

Наступного дня, в неділю, для учасників заходу організували екскурсії Ригою та Юрмалою. Ввечері молоді артисти вирушили в подорож до Стокгольма на паромі, де також відбувся концерт.

Читайте за темою: Українсько-латвійський діалог про історико-політичні аспекти здобуття Латвією своєї незалежності і боротьби України за свою державність

Суддями фестивалю були: Марія Шнурова (краща піаністка Естонії-2008); оперна співачка Тетяна Гудим (Україна-Естонія); музпедагог (скрипка) Регіна Кейріс (Україна-Швеція); громадянський активіст Тетяна Лазда (Латвія).

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.