Акція «Народжені у вишиванках» стартувала в Греції

632

Під час проведення 2-го фестивалю Cossack Art, в Афінах стартувала акція «Народжені у вишиванках» від ГО «Всесвітній День Вишиванки» в рамках співпраці з Клубом українок в Греції (НПО «Борисфен»).

Вишиту сорочку для свого новонародженого братика отримала Софійка (батьки Кур Марія та Колосівський Андрій). Подарунок вручили отець Андрій Твердохліб (прихід УГКЦ м. Афіни) і, від організаторів, Ганна Олійнич ( президент Клубу українок в Греції). Свою першу вишиту сукенку отримала також Аня Сенів (мама Валентина, батько Ігор).

Читайте за темою: 120 дітей з України відпочили у Північній Греції

«Ми планували розпочати акцію «Народжені у Вишиванках» під час відзначення Дня вишиванки в Афінах, але не склалось. Тому ми дуже щасливі що змогли започаткувати цю акцію саме 14 Жовтня. Нехай Свята Покрова оберігає та благословляє всіх немовлят та їх родини. Також сподіваємось, що цю ініціативу підхоплять дипломатичні установи в Афінах та Салоніках» – ділиться Ганна Олійнич.

Клуб українок в Греції (НПО «Борисфен») щиро вітає батьків та дякує за довіру.

Акція «Народжені в вишиванках» має на меті поширення та збереження української народної спадщини, а саме українського вишитого одягу. Вишиванки, вручені новонародженим стають дня них справжнім оберегом та, в певній мірі, сімейною реліквією, яка залишить світлі спогади на все життя.

Проект широко представлений в Україні, а також у Канаді, Туреччині, Тайланді. Підтримується відділом Культурної дипломатії МЗС.

Джерело: Укранорама

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.