Українці Австралії вимагають звільнити Романа Сущенка та інших українських політв’язнів Кремля

568

Союз українських організацій Австралії, поширив заяву з вимогою звільнити українських політв’язнів Кремля. 30 вересня 2018 року виповниться два роки з дня арешту у Москві українського журналіста, кореспондента агенції «Укрінформ» у Парижі Романа Сущенка, пише портал Стожари.

«Минає два роки з часу незаконного утримання під вартою в РФ українського журналіста Романа Сущенка. Нещодавно кремлівський режим засудив його до 12 років колонії суворого режиму за надуманими звинуваченнями у шпигунстві. Союз Українських Організацій Австралії (СУОА) приєднується до всіх українських громад світу у засудженні дій РФ і закликає своїх членів та австралійський уряд посилити тиск на РФ у справі звільнення всіх незаконно арештованих українських політичних в’язнів», – йдеться в заяві.

Читайте за темою: Українців Німеччини запрошують підтримати Романа Сущенка

Також в організації пригадали один з малюнків Сущенка – австралійський Сідней, який український політв’язень намалював у камері московського СІЗО «Лефортово».

«Австралія, яка сьогодні разом з Україною входить до складу Ради ООН з прав людини і не раз приєднувалася до колективних звернень щодо захисту українців від свавілля Москви, може і має зробити більше, аби незаконно утримувані українці якнайшвидше повернулися додому. Ми, українці Австралії, сприятимемо цьому. Тримайся, Романе», – йдеться у заяві.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.