Український хлопчик побореться за перемогу в італійському пісенному конкурсі

1 754

Українець Максим Жуковський, який живе з батьками в Римі, увійшов до фіналу 61-го міжнародного фестивалю дитячої пісні в Італії «Zecchino d’Oro»,  пише портал Стожари.

«Максим Жуковський, з української патріотичної римської родини Любомира та Лілії Жуковських, вихованець керівника хору української парохії Сергія і Вакха Галини Громик, переміг у попередньому відборі і став одним із 16 солістів-виконавців у 61 міжнародному і найпопулярнішому в Італії фестивалі дитячої пісні «Zecchino d’Oro», – написав громадський активіст, координатор оргкомітету «Євромайдан Рим», голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький.

Читайте за темою: Український хор «Щедрик» отримав перемогу на міжнародному конкурсі в Італії

Фінал конкурсу відбудеться в Болоньї з 10 листопада по 1 грудня і буде транслюватися в прямому ефірі на телеканалі  Rai-1.

Навчати дітей української мови – надважливе завдання для українців у будь-якому куточку світу. Чудовим помічником у цьому питанні може стати навчальний посібник «Українська мова для іноземців», з яким можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.