Роботи сучасних українських графіків презентують у Чикаго

186

Роботи українських графіків переважно за період незалежності України презентують на виставці «Сучасні українські графіки на зламі ХХ/ХХІ століть», яка проходитиме з 12 жовтня по 16 грудня у Чикаго. Про це повідомляє ukraineartnews.com.

«Проект представляє роботи митців основних графічних центрів – Києва, Львова та Харкова, які сформувались під впливом багатьох культурних, геополітичних, соціальних важелів, а також роботи представників інших мистецьких осередків, у яких формувалися власні погляди та знаходила самобутній розвиток графіка», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що унікальність виставки полягає у поєднанні багатьох графічних технік та шкіл: гравюра, ліногравюра, акватинта, літографія, мецо-тинто тощо, які є як класичними, так і новоствореними самими митцями.

Відкриття заходу відбудеться 12 жовтня о 18.00 в Українському інституті сучасного мистецтва за адресою: 2320 W Chicago Ave, Chicago, IL, 60622.

Мета проекту – популяризація за кордоном сучасного графічного мистецтва України, що є одним з найпотужніших та найбільш цілісних феноменів, його лаконічної, тонкої, абстрактної мови, демонстрація його трансформації за останні 40 років – у переломну та визначальну для України добу.

Проект проходитиме за сприяння Міністерства закордонних справ України, Генерального Консульства України в Чикаго та ГО «Скульптурний цех».

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.