Папі Франциску подарували в книгу, виготовлену українцями Естонії

3

Поетичну Червону книга Естонії“, виготовлену майстрами місцевої української діаспори з талліннського Центру української культури, вручили Папі Римському.

Це книга ручної роботи, виготовлена за стародавніми технологіями – з паперу, зробленого саморуч (так званий черпаний папір), обкладинка – з дерева та шкіри. Книга ілюстрована графікою місцевого художника Нестора Лютюка, пише Укрінформ.

Читайте за темою: Папа Франциск розповів, що пов’язує його з Україною

Поетична Червона книга Естонії – про захист Природи як частини Божого промислу. Саме такий подарунок Франциску був доречним, оскільки Франциск Ассизький, на честь якого взяв ім’я Папа, проповідував не лише людям. Книга зберігатиметься в Бібліотеці Ватикану.

Талліннський Центр української культури (Ukraina Kultuurikeskus) – некомерційне товариство, відкрите для людей різних віросповідань та національностей, створене для розвитку української культури в країні. Українці Естонії мають можливість підтримувати збереження рідної мови, культури, релігійних та народних традицій України. З іншого боку, естонці та представники інших національностей мають можливість ознайомитися зі стилем життя українців.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.