Над парламентом канадської провінції підняли прапор України

402

Над будівлею парламенту канадської провінції Альберта у місті Едмонтон підняли прапор України. Нині українське коріння має близько 10% населення Альберти, тобто приблизно 360 тисяч осіб.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, у церемонії підняття державного стяга взяв участь мер міста Едмонтон Дон Іверсон, міністр економічного розвитку та торгівлі Альберти Дерон Білоус, міністр культури й туризму Альберти Рікардо Міранда й інші високопосадовці. До них приєднався також посол України в Канаді Андрій Шевченко та глава МЗС України Павло Клімкін, які прилетіли до Едмонтона для відкриття нового Генконсульства.

Читайте за темою: Прем’єр-міністр Канади подякував українській громаді

«Альбертійці українського походження мали суттєвий вплив на нашу провінцію. Вони зробили внесок у бізнесі та індустрії, академічній сфері, державній службі, культурі та спорті. Роль цієї громади настільки широко визнається та ціниться, що закон про запровадження Дня українсько-канадської спадщини, ухвалений у 2016 році, став лише п’ятим законопроектом у історії Альберти, що був одностайно схвалений впродовж одного дня», – сказав Міранда.

Читайте за темою: Уряд Канади допоможе розвивати підприємництво серед українських жінок

Нагадаємо, в Україні діє мистецький проект «Придбай ікону – врятуй життя» – мистецька акція київських художників Софії Атлантової та Олександра Клименка, що має на меті підтримати діяльність Першого добровольчого мобільного шпиталю (ПДМШ) ім. Миколи Пирогова. Підтримати благодійний проект можна в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.