120 дітей з України відпочили у Північній Греції

901

Протягом 13-29 серпня 120 дітей з України з родин загиблих учасників бойових дій, дітей-сиріт, інвалідів, вимушених внутрішньо-переміщених дітей із зони АТО та дітей інших соціальних категорій перебували у незабутній подорожі.

Проект включав екскурсійно-ознайомчу програму по м.Одеса, що має глибинні пам’ятки грецької історії, по столиці регіону Македонія – м.Салоніки, відвідання тематичного освітнього Парку Аристотеля, розташованого на його Батьківщині – с.Стагіра, Халкідіки, активний відпочинок у Аквапарку Waterland, ну і звичайно – відпочинок та оздоровлення в чудовому дитячому таборі Елеонескемп, розташованому в живописному місці регіону Халкідіки на самому узбережжі Егейського моря.

Читати за темою: Українські діти з Будапешта відправили патріотичні малюнки в зону ООС

Окрім дітей, що приїхали з України, до цього проекту приєдналося 20 українських дітей із соціальних сімей, які проживають у Північній Греції. Для того щоб потрапити до цього проекту, діти брали активну участь у мистецьких, культурних та українознавчих конкурсах і заходах, що проводилися протягом року Консульством України в Салоніках.

Читати за темою: Генконсульство України в Нью-Йорку прийняло групу дітей військовослужбовців-учасників АТО

Під час перебування в таборі діти також стали учасниками грандіозного святкування Дня Незалежності України, де почесними гостями були представники Периферії Халкідіки, Мер району Арістотелі, члени консульського корпусу Салонік, Грецько-Української спілки промисловців і підприємців, духовенство, місцева українська громада.

Читати за темою: Гурт «UA kids» взяв участь у дитячому фестивалі Йорданії

Співорганізаторами проекту виступили: Консульство України в Салоніках, Дніпропетровська обласна державна адміністрація, Старосамбірська РДА Львівської області, Громадська організація «Українська Громада Північної Греції «ДЖЕРЕЛО» (м.Салоніки), Благодійний фонд «Надія» (м.Покровськ, Донецька обл.), Мукачівська і Ужгородська Митрополія УПЦ, а також інші партнери проекту. Окремо слід відзначити вагомий вклад у реалізацію проекту Леоніда Володимировича Байсарова, Президента ПАТ «ШУ «Покровське», Героя України.

Від імені всіх учасників благодійного проекту оздоровлення в Греції українських дітей найбільш вразливих соціальних категорій з різних куточків України, Консульство України в Салоніках висловлює щирі слова вдячності Віктору Леонідовичу Нусенкісу, за фінансового сприяння якого було успішно реалізовано цей проект.

Консульство висловлює сподівання на продовження співробітництва у реалізації нових проектів оздоровлення українських дітей за кордоном.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.