В Австралії презентували збірник статей про Україну

11

В австралійському Університеті ім. Монаша презентували збірник статей “Ukraine and Europe: Cultural Encounters and Negotiations”. Про це повідомляє Укрінформ.

“Насиченість та багатство цієї чудової колекції статей про залученість України до Європи робить її одним з найважливіших томів про культурну історію України, які з’явилися протягом останнього часу. Релевантність предмета та висока якість статей роблять цю книгу обов’язковою для всіх, хто цікавиться українським минулим, сьогоденням та майбутнім”, – сказав про видання відомий історик, професор Стенфордського університету Норман Наймарк.

Читати за темою: Українців Ірландії запрошують на Ірландські Сорочинці

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Брелок “Тризуб”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Книга під співредакторством Джованни Броджі, Сергія Плохія (Гарвардський університет) та Марка Павлишина, що вийшла у видавництві Торонтського університету 2017 р., була представлена австралійському читачеві у рамках міжнародних заходів, що проходять на базі Центру українознавчих студій ім. Миколи Зерова у Мельбурні.

Професор Віталій Чернецький, представлюючи видання, наголосив на його важливості у контексті сучасної гуманітарної науки про Україну, жартома співвіднісши значущість книги з її немалим обсягом (460 сторінок).

Про виникнення ідеї книжки та про конференцію в італійському місті Гарньяно, яка стала основою її двадцяти двох авторських розділів, розповіли Джованна Броджі та Марко Павлишин.

Допоміжний фонд українознавчих студій громади українців австралійського штату Вікторія виступив одним із головних спонсорів книги.

Нагадаємо, в Україні діє мистецький проект «Придбай ікону – врятуй життя» – мистецька акція київських художників Софії Атлантової та Олександра Клименка, що має на меті підтримати діяльність Першого добровольчого мобільного шпиталю (ПДМШ) ім. Миколи Пирогова. Підтримати благодійний проект можна в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.