В Анталії відсвяткували День Незалежності святковим концертом

0

Великий концерт на честь Дня Незалежності України відбувся 24 серпня в Анталії. Свято розпочалось із частування гостей українським борщем, пампушками з часником, запашним короваєм, солодощами. Згодом на гостей чекали веселі народні забави: майстер класи з гопака, старовинного українського танцю, давня гра «зайчик». Всі хто брав участь – отримали подарунки привезені з України.

Українців Туреччини з Днем Незалежності приїхали привітати: представник мерії міста, голова громади кримських татар, а також перший секретар Посольства України в Туреччині пані Ореста Старак.

Футболка

Художня лялька

Сукня довга пряма “Геометрія”

Завершилось святкування великим концертом. На якому окрім місцевих анталійських колективів «Берегиня», «Калина», «Соната», «Світанок» та сольних виконавців, взяли участь особливі гості з України етно-гурт «Боговиця» з Київщини та народний ансамбль танцю «Світанок» з Шостки.

Організатори свята громади «Середземноморське об’єднання українців» та «Українське культурно-мистецьке об’єднання» щиро вдячні всім гостям та учасникам святкування.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.