В Анталії відсвяткували День Незалежності святковим концертом

119

Великий концерт на честь Дня Незалежності України відбувся 24 серпня в Анталії. Свято розпочалось із частування гостей українським борщем, пампушками з часником, запашним короваєм, солодощами. Згодом на гостей чекали веселі народні забави: майстер класи з гопака, старовинного українського танцю, давня гра «зайчик». Всі хто брав участь – отримали подарунки привезені з України.

Українців Туреччини з Днем Незалежності приїхали привітати: представник мерії міста, голова громади кримських татар, а також перший секретар Посольства України в Туреччині пані Ореста Старак.

Завершилось святкування великим концертом. На якому окрім місцевих анталійських колективів «Берегиня», «Калина», «Соната», «Світанок» та сольних виконавців, взяли участь особливі гості з України етно-гурт «Боговиця» з Київщини та народний ансамбль танцю «Світанок» з Шостки.

Організатори свята громади «Середземноморське об’єднання українців» та «Українське культурно-мистецьке об’єднання» щиро вдячні всім гостям та учасникам святкування.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.