Українські Бандури «заграють» на Paris Design Week 2018

3

Дизайнерські вази з колекції FAINA української предметної дизайнерки Вікторії Якуші вперше будуть представлені на Paris Design Week в рамках проекту «1000 ваз» на запрошення відомого італійського архітектора Роберто Бачіочі.

 «1000 ваз» – це арт-експеримент, колективна експозиція, що покликана кинути виклик традиційному підходу до презентації витворів мистецтва та дизайну. Ідея автора та натхненника проекту, італійського архітектора Роберто Бачіочі полягає в тому, що близькість кількох арт-об’єктів один до одного може збільшити силу їх впливу і примножити враження в очах глядача.

Саме вази він вважає найбільшою концентрацію художніх ідей, яка має силу повноцінного вираження емоцій. Колекція ваз відібрана особисто автором проекту з усього світу, до того ж, на його думку, вона чудово відображає людство у всьому його різноманітті та багатстві. Роберто Бачіочі свого часу співпрацював з такими брендами як Prada, Miu Miu, La Perla і Folli Follie.

Набір овальних керамічних ваз «Бандура», виготовлених вручну за традиціями творення керамічного посуду в Україні, повторює частини всім відомого музичного інструменту – бандури. Духовна природа музики поєднується тут з дизайном, ініціюючи між ними незримий діалог. У своїй роботі Вікторія Якуша прагнула відтворити гармонію, яка існувала між людиною, її працею та природою в давні часи. Автор вважає, що сучасна людина, попри загальну тенденцію до глобалізації та мінімалізму, все ж має триматися свого коріння.

Адреса локації: Espace Commines, Paris

Дати: 7 -11 вересня 2018

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.