Мадонна в капелюсі українського бренду

1

16 серпня Мадонні виповнюється 60 років, а за кілька тижнів до ювілею італійський Vogue представив новий серпневий номер, який прикрасила американська співачка. Повідомляє  Vogue Ukraine.

Читати за темою: Популярна супермодель одягла вишиванку

Позує Мадонна для Vogue Italy на вулицях Лісабона, де живе з дітьми вже кілька місяців, фотографам Мерту Аласу і Маркусу Пігготу. Називається зйомка “Тільки один день з життя”, а креативний директор журналу Джованні Б’янко розповідає, що співачка, практично, сама стала її стилістом. Контролювала весь процес і кожен образ повинен був отримати її особисте схвалення. Так, крім вбрання Dior, Prada, Dolce & Gabbana, Fendi, Rochas, Miu Miu в зйомці можна помітити капелюх українського бренду Ruslan Baginskiy.

Художня лялька

Сукня довга пряма “Геометрія”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Його автор Руслан Багінський розповідає, що створений капелюх спеціально для цього проекту: “Напередодні зйомки наша команда отримала запит від стиліста Ейоба Йоганнеса – як, зазвичай і буває, питання було термінове і невідкладне, тому чемодан різних головних уборів в Лісабон ми доставили особисто”. В результаті відібрали два капелюхи. Наприклад, на чорній федорі вишиті серця, стріли, фрази з знакових пісень і назва нової композиції – Beautiful Game з нового альбому, а коричневий солом’яний канотьє припав до душі доньці співачки – Мерсі Джеймс.

Чимало про сучасність, історію та культуру України розповідають книги українських видавництв. З ними можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.