До Дня Незалежності України на Кіпрі відбудеться український автопробіг

8

До Дня Державного прапора та Дня Незалежності України 25 серпня в Нікосії відбудеться український автопробіг під назвою “Слава Україні!”.

Про це йдеться на Facebook-сторінці заходу, організатором якого є Асоціація українців Кіпру.

“На прикріплених до Land Rover Defender флагштоках майорітимуть прапори України, з якими ми поїдемо по Кіпру за маршрутом: м.Нікосія (м.Лімасол) – п/в Акамас – ущелина Авакас – відпочинок в затоці Лара Бей – знайомство з молодими черепахами – незаплановані за маршрутом цікавості від організатора – морські печери – сади з екзотичними фруктами західного Кіпру – рибне мезе у порті м.Лачі – м.Нікосія (м.Лімасол)”, – повідомляють організатори.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Сукня довга пряма “Геометрія”

Брелок “Тризуб”

Читати за темою: Акція «Об’єднані прапором» відбулася в Естонії

Цим патріотичним автопробігом українська громада Кіпру хоче привернути увагу до своєї Батьківщини, зокрема, на високому пагорбі буде встановлений синьо-жовтий стяг.

Крім цього, впродовж туру активісти будуть дарувати і вішати наклейки з надписом “Слава Україні!”.

Аби стати учасником автопробігу, необхідно забронювати місце і зробити внесок у розмірі 25 євро за одну людину до 10 серпня.

Більш детальна інформація щодо умов участі в автопробігу та його вартості знаходиться тут.

Чимало про сучасність, історію та культуру України розповідають книги українських видавництв. З ними можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.