Створено ініціативну групу СУМ в Іспанії

379

У Мадриді відбулися установчі збори, на яких засновано Ініціативну групу зі створення Спілки Української Молоді в Іспанії. Повідомляє портал  «Стожари» з посиланням на повідомлення СУМу.

Головою новоствореної Ініціативної групи стала  Анастасія Лучик. Участь у зібранні взяв Голова Світової Управи СУМ друг Андрій Бігун. Він й прийняв передбачений Правильником Іспит у місцевих сумівців та засвідчив складення ними Приречення.

Читайте за темою: Народна дипломатія в Іспанії: інтерв’ю з Христиною Грищук

Голова Світової Управи Спілки Української Молоді привітав подруг і друзів з Іспанії та світову сумівську спільноту з такою важливою віхою у розвитку організаційного життя. Він наголосив, що це перший і надзвичайно важливий крок на шляху до організаційного оформлення майбутньої крайової структури СУМ цього терену.

Передувала йому багаторічна виховна та організаційна діяльність сумівців Іспанії, яка дала добрі плоди – підтвердженням чого є сьогоднішня подія.

Читайте за темою: «Наше слово» в друці українцями Іспанії: як формується діаспора

«Заснування Ініціативної групи є свідченням того, що обраний Вами шлях, який базується на досвіді попередників – творців перших сумівських клітин на вашому терені в середині ХХ століття, є вірним. Щиро дякуємо за наполегливість у цій справі та за жертовну працю. Віримо, що вони мають добру перспективу й стануть прикладом для новостворюваних структур Спілки в інших країнах», – йдеться у вітанні Світової Управи Спілки Української Молоді, адресованому подругам і друзям з Іспанії.

Варто зазначити, що Іспанія стала 12 країною світу, де організаційно представлена Спілка Української Молоді.

Чимало про сучасність, історію та культуру України розповідають книги українських видавництв. З ними можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.