Стартап українців залучив кількамільйонні інвестиції в Польщі

984

Заснований українцями стартап CallPage залучив 17 млн ​​злотих (близько $ 4,5 млн) від фондів Innovation Nest, Market One Capital і TDJ Pitango Ventures, пише AIN.

CallPage – це віджет, який розміщується на сайті і дозволяє швидко зв’язати клієнта і торговця по телефону. Його заснували три українці: Ростислав Кнап, Андрій Ткачов і Сергій Бутко, які переїхали з України в Польщу. У лютому минулого року компанія залучила $ 1 млн від bValue.

Читайте за темою: Amazon купив стартап з українськими розробниками за 1 мільярд доларів

Кошти витратять на розвиток бізнесу у США. «Ми можемо створити продукт на польському ринку і продати його на світовому ринку. Клієнтам у Каліфорнії наш продукт обійдеться в 5 разів дешевше, ніж пропозиції конкурентів. А у Кракові в нас є відмінні фахівці», – заявив Ростислав Кнап в інтерв’ю польському виданню Speders Wed.

Продукт працює так: користувачеві сайту пропонують залишити свій номер, після чого протягом декількох секунд його скеровують до власника сайту через VoIP-телефонію. Але основна цінність сервісу – скоринг-система оцінки поведінки користувача на сайті, яка з майже 100% ймовірністю пророкує, зробить він покупку чи ні.

Читайте за темою: Український стартап PetCube у премії «обійшов» The Boring Company Ілона Маска

В даний час більше 3000 компаній з усього світу використовують продукт. Кількість людей, які скористалися послугою – вже більше 2 мільйонів, з яких близько 800 000 чоловік – громадяни Євросоюзу. Віджет використовується найбільшими компаніями, такими як: UPC, Medicover, Coral Travel і Virgin. У компанії працює близько 50 осіб.

Стартап був заснований три роки тому. У липні 2015 року, коли сервіс ще не був запущений, команда залучила інвестиції на суму $ 50 000 від польського інвестфонду AIP Seed Capital. Компанію оцінили в $ 340 000. Потім CallPage пройшов відбір в естонський акселератор Startup Wise Guys і отримав 30 000 євро фінансування, а вже в липні 2016 отримав $ 500 000 від польських інвесторів.

Читайте за темою:  Юна українка перемогла на конкурсі стартапів у Польщі

Українські інноваційні рішення є і у сфері моди, дизайну, креативної економіки. З ними можна ознайомитися у Каталозі креативних українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.