Знята у Києві реклама здобула трьох Каннських левів

829

Знятий у Києві рекламний ролик італійського бренду Diesel отримав відразу трьох Каннських левів – найпрестижніші нагороди цьогорічного фестивалю реклами, пише Vidia.

Відеоролик Go With The Flaw нагородили в трьох категоріях: режисура (Бронзовий лев), продакшн-дизайн (Бронзовий лев) і операторська робота (Срібний лев).

Читайте за темою: Рекламу для World of Tanks відзняли в Україні

За продакшн відповідала українська компанія, а режисером виступив Франсуа Руселле, який раніше працював з Мадонною, Depeche Mode і The Rolling Stones. Саундтреком реклами стала пісня Едіт Піаф Non, Je ne regrette Rien, а головними локаціями – Подільсько-Воскресенський міст і Національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого.

Читайте за темою: Українка стала переможницею міжнародного конкурсу ілюстрацій

Фестиваль Каннські леви – найпрестижніший у світі реклами. Цього року він проводився на Лазурному узбережжі з 18 по 22 червня. Усі роботи, які здобули нагороди фестивалю, опубліковані на сайті Adforum.

Чимало про сучасність, історію та культуру України розповідають книги українських видавництв. З ними можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.