Українцям Іспанії обіцяють кращий соціальний захист

1 426

Україна підпише з Іспанією нову двосторонню угоду про соціальне забезпечення, яка дозволить краще захистити інтереси українців і української громади в Іспанії.

Про це Президент України Петро Порошенко сказав, виступаючи перед іспанською громадою у Кафедральному соборі Альмудена в Мадриді, пише Укрінформ.

«За моїм дорученням завершується наша спільна робота з іспанськими друзями над двосторонньою угодою про соціальне забезпечення – на заміну попередній угоді, яка була підписана 22 роки тому, у 1996 році. Так само, як 22 роки не було візиту українського президента до Мадрида, до Іспанії. Підписання цієї угоди найближчим часом дозволить зняти деякі проблемні питання в соціальній сфері щодо захисту українців і української громади», – зазначив Глава держави.

Читайте за темою: Український фольклор представили на міжнародному фестивалі в Іспанії

Він також подякував Іспанії за допомогу Україні у відстоюванні державного суверенітету, територіальної цілісності та незалежності, за тверду позицію щодо невизнання незаконної анексії Криму.

Навчати дітей української мови – надважливе завдання для українців у будь-якому куточку світу. Чудовим помічником у цьому питанні може стати навчальний посібник «Українська мова для іноземців», з яким можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.