Українці в Парижі бойкотували проти ЧС-2018

679

Біля посольства РФ у Парижі українська громада напередодні провела акцію, закликаючи до бойкоту ЧС 2018 року з футболу та вимагаючи звільнення українських політв’язнів Кремля, пише Укрінформ.

«Нині розпочинається чемпіонат світу з футболу, тоді як в Росії та окупованому Криму на сьогодні несправедливо ув‘язненими залишаються більше 70 українців. Ми наголос робили на справах Кольченка і Сенцова у зв’язку з голодуванням і жахливим фізичним станом обох. Також ішлося про журналіста Романа Сущенка, якого нещодавно засудили до 12 років ув’язнення», – розповіла Укрінформу активістка Анна Гармаш.

Читайте за темою: Перший гол Путіну: розпочинається третій етап акції #SaveOlegSentsov

Крім того, учасниками був поширений заклик за звільнення політв‘язнів, який підготував «Колектив Кольченка», учасниками якого є французькі профспілкові та громадські активісти, які поділяють його політичні переконання.

Найближчим часом українська громада планує провести й інші акції. Зокрема, у п’ятницю на площі Сен-Мішель у Парижі буде проведено інсценування на тему політичних переслідувань та ув’язнень в РФ.

Сучасні українські хустки – поєднання традицій та сучасного стилю. Зі стильними аксесуарами можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.