Український розробник незвичного паперу здобув золото на міжнародній олімпіаді

1 115

Український школяр Валентин Фречка, який знайшов спосіб виготовляти папір із опалого листя, здобув золото у змаганні між учнями в кількох категоріях. В олімпіаді були учасники із різних країн світу, інформує «Голос Америки».

2018 року у змаганні інтелектуалів та винахідників було понад 1,3 тис. учасників. До складу української команди від Малої академії наук увійшли 5 осіб. За словами самого Валентина у розмові з редакцією «Голосу Америки», 2 його колег посіли четверті місця і ще 2 — здобули бронзу. Самого Валентина запросили на міжнародну виставку у Південній Кореї.

До участі в Олімпіаді було подано більше півтори тисячі проектів, а прийнято менше половини.

Читайте за темою: Український школяр переміг на престижній олімпіаді в США

«Олімпіада геніїв» (GENIUS Olympiad) сприяє глобальному розумінню екологічних проблем та сталого розвитку завдяки фундаментальній науці, мистецтву, творчому письму, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу. Змагання орієнтовані на учнів середніх шкіл. За твердженням організаторів, участь у заході має на меті допомогти талановитим учням у здобутті навичок та знань, аби бути громадянами, лідерами, вченими, художниками, письменниками, інженерами. Усі вони сприятимуть екологічному сталому розвитку впродовж усього життя.

Навчати дітей української мови надважливе завдання для українців у будь-якому куточку світу. Чудовим помічником у цьому питанні може стати навчальний посібник «Українська мова для іноземців», з яким можна ознайомитися в Каталозі українських брендів

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.