Український Нацбанк друкуватиме банкноти для інших країн світу

86

Голова Національного банку України Яків Смолій та президент компанії Crane Currency Аннемарі Уотсон 22 червня 2018 року підписали Договір про співпрацю у галузі виготовлення грошових знаків. Компанія, з якою Україна укладає угоду, випускає гроші для низки держав світу.

Укладений договір підтверджує спільне бачення перспектив майбутнього співробітництва між Національним банком та Crane Currency, а також визнає провідну роль українського центробанку, як виробника, на світовому ринку захищеного паперу та грошових знаків.

«Наш Банкнотно-монетний двір має повний цикл виготовлення грошей, від розроблення дизайну до виробництва захищеного паперу та, власне, друку банкнот. У кооперації з Crane Currency ми готові запропонувати увесь свій досвід та виробничі потужності для виготовлення грошових знаків на замовлення інших країн», — зазначив Голова Національного банку України Яків Смолій.

Читати за темою: Нацбанк презентував нову стогривневу банкноту на Міжнародному конкурсі

Документ має на меті врегулювання ділових відносин між Національним банком та компанією Crane Currency, що дає змогу розміщення іноземних замовлень на виробничих потужностях українського Банкнотно-монетного двору. «Під час минулорічного візиту я була вражена сучасною технічною базою та технологічними можливостями і професійними якостями працівників Банкнотно-монетного двору», – зазначила президент компанії Crane Currency Аннемарі Уотсон. За її словами, укладений договір має стати основою для довгострокової співпраці у подальшому.

Сучасні українські хустки – поєднання традицій та сучасного стилю. Зі стильними аксесуарами можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.