Українські стрічки відібрали до участі у міжнародному кінофестивалі

214

Цьогорічний Мюнхенський міжнародний кінофестиваль відібрав до участі у конкурсній програмі INTERNATIONAL INDEPENDENTS одразу два українських фільми – дебют режисера Романа Бондарчука «Вулкан» та картину Сергія Лозниці «Донбас». Про це повідомляє Держкіно України.

Стрічка «Вулкан» також відібрана до участі у конкурсній програмі «East of the West» 53-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах – одного з найстаріших кінофестивалів класу «А». Світова прем’єра фільму відбудеться 1 липня.

Читайте за темою: Відомі польські діячі одягнули українські вишиванки

У свою чергу, світова прем’єра фільму «Донбас» відкрила офіційну конкурсну програму Un Certain Regard («Особливий погляд») цьогорічного Каннського кінофестивалю. Стрічка отримала приз за найкращу режисерську роботу.

Другий у Німеччині за значенням після Берлінського кінофестивалю Мюнхенський МКФ цього року відбудеться з 28 червня по 7 липня.

Вас цікавить креативність українців? Пропонуємо познайомитися з Iva Folk Art, брендом, який створює розписні панно на плашках старого дерева. Автор робіт – людина, хобі якої переросло в дещо більше і яка із радістю ділиться з людьми часткою тепла і доброти, які вкладаються у кожен витвір.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.