У США голодуватимуть один день на підтримку Сенцова

466

Український конгресовий комітет Америки (УККА) ініціював проведення масштабної акції на підтримку вимог Олега Синцова звільнити політичних бранців Кремля, під час якої люди голодуватимуть впродовж одного дня. Про це йдеться в офіційному листі-зверненні УККА, повідомляє Укрінформ.

«Український Конгресовий Комітет Америки (УККА), найбільший представницький орган для 1,5 млн американців українського походження, закликає українсько-американську спільноту та наших друзів по всьому світу висловити свою солідарність з Олегом Сенцовим, взявши участь у одноденному голодуванні в середу, 13 червня, напередодні Кубку світу ФІФА в Росії», – наголошується у зверненні.

Читати за темою: #SaveOlegSentsov: масштабні акції протесту пройшли в багатьох великих містах світу

Організовуючи день голодування 13 червня, українська громада має намір «поширити меседж» Олега Сенцова, який вимагає звільнення всіх українців, ув’язнених у Росії за політичною мотивацією. У цьому зв’язку в УККА зауважили, що українські громади в Канаді й Австралії також підтримали цю акцію публічними заявами.

Читати за темою: Українці в Португалії долучились до акції #SaveOlegSentsov

Як підкреслили в Організації, це не перший захід, який привертає увагу американської спільноти та державного керівництва до ув’язнення в Росії Олега Сенцова та понад 60-ти інших бранців Кремля. Зокрема, 1 червня УККА адресував листа про це Президентові США Дональду Трампу та лідерам американського Конгресу.

Навчати дітей української мови – надважливе завдання для українців у будь-якому куточку світу. Чудовим помічником у цьому питанні може стати навчальний посібник «Українська мова для іноземців», з яким можна ознайомитися в Каталозі українських брендів

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.