У Києві відбувся Перший благодійний вечір «Анна Київська. Нове тисячоліття»

114

У вівторок, 26 червня у Національному заповіднику «Софія Київська» відбувся Перший благодійний вечір «Анна Київська. Нове тисячоліття» на підтримку Культурного Центру Анни Київської та Церкви Святих Бориса і Гліба у Франції.

Дружина Президента України Марина Порошенко під час заходу зазначила, що саме ці місця збирають людей для вшанування пам’яті Анни Київської та нагадують нам про діалог культур двох європейських країн – України та Франції, повідомляє прес-служба Президента України.

«Я переконана, що сьогодні культурна дипломатія – це питання національної безпеки. Адже ми маємо захищати свою історію, свою культуру і боротися за своє європейське майбутнє», – зазначила перша леді.

Читати за темою: У Німеччині знайомлять з українськими приказками через анімаційні ролики

Символічно, що благодійний вечір «Анна Київська. Нове тисячоліття» відбувається рівно через рік після офіційної зустрічі президентів України і Франції Петра Порошенка та Еммануеля Макрона, яка проходила 26 червня 2017 року в Парижі, де також обговорювали питання Анни Київської.

Найбільш проникливими і глибокими стали настанови, президента Українського католицького університету, єпископа Паризької єпархії УГКЦ Владики Бориса Гудзяка, під час промови на вечері.

Благодійний вечір об’єднав більше двохсот представників державних, дипломатичних, громадських та культурних діячів.

За ініціативи Президента України Петра Порошенка та за підтримки Фонду Порошенка розпочато фінансування спорудження входу до Культурного Центру Анни Київської в приміщенні Храму Святих Бориса і Гліба в місті Санліс – у розмірі майже 5 млн гривень.

Чимало про сучасність, історію та культуру України розповідають книги українських видавництв. З ними можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.