Розумний гаджет українців охолодить будь-який напій

842

Українські розробники створили розумний ґаджет Chill&Cheers, який за кілька хвилин зможе охолодити будь-яку рідину з точністю до одного градуса, пише Укрінформ.

Пристрій працює дуже просто – треба залити напій у контейнер та встановити необхідну температуру. Даний девайс може синхронізуватись із смартфоном за допомогою мобільного додатку. Його можна використовувати на гаджетах з операційною системою Android та iOS.

Читайте за темою: Студенти з Одеси створили гаджет для контролю за осанкою

Як зазначається, спочатку розробники планували зробити охолоджувач для вина. Але пізніше команда Chill&Cheers розширила сферу дії на будь-який напій: вода, вино, пиво, горілка, кола, віскі або джин.

«При розробці Chill&Cheers ми перш за все орієнтувалися на простоту і зручність використання. В результаті вам більше не потрібен мокрий і слизький лід або холодна вода при охолодженні напою, також не буде мокрих пляшок і крапель води на вашому одязі або меблях. Користуватися Chill&Cheers не складніше, ніж звичайним електричним чайником», – зазначив співзасновник Павло Гайдук.

Наразі Chill&Cheers відкрив кампанію зі збору коштів на міжнародній краудфандинговій платформі Indiegogo. Збір коштів триває.

Українські інноваційні рішення є і у сфері моди, дизайну, креативної економіки. З ними можна ознайомитися у Каталозі креативних українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.