На Манхеттені відкрилась виставка українських митців

736

Персональна виставка українського арт-тандему БМ Бабак-Матвєєв «Фантазія та шаленство: художня подорож з Києва до Нью-Йорка» відкрилась у середу в центрі Нью-Йорка, в Галереї сучасного мистецтва Alexandre Gertsman Contemporary Art.

Проект підтримали Постійне представництво України при ООН і Генеральне консульство України в Нью-Йорку, передає Укрінформ.

Виставка включає першу спільну серію робіт художників Миколи Бабака і Євгена Матвєєва – проект «Жертвопринесення», натхнений Українською Революцією Гідності, а також інші проекти, серед яких «Трансгресія подвійного відображення (сімейний альбом)», «Послання з раю» та найостанніший – «Капсула часу».

Читайте за темою: Мурал, присвячений Скрябіну, з’явився у Харкові

«Ці роботи є прекрасним прикладом майстерності українських художників, які відкриваються в Америці й світі, і на них уже існує шалений попит у творчих колах. Це також яскравий приклад культурної дипломатії, формування позитивного іміджу України не тільки в Сполучених Штатах, але й у всьому світі», – зауважив у коментарі Укрінформу Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

Він підкреслив, що світ повинен максимально пізнати невичерпний потенціал України, тому таким проектам і надалі буде надаватися сприяння.

За словами Генерального консула України в Нью-Йорку Олексія Голубова, подібні проекти «відкривають світові українську душу». Сучасні підходи, застосовані в роботах тандему, «свідчать про багатогранність українського мистецтва», зазначив генкоснул.

Галерея сучасного мистецтва Alexandre Gertsman Contemporary Art з 2009 року проводить групові та персональні виставки як найбільш визначних художників, народжених у колишньому СРСР, так і молодих талановитих митців.

Читайте за темою: В Абу-Дабі провели майстер-клас з вишивки

Виставку арт-тандему БМ Бабак-Матвєєв можна відвідати до 15 липня, але виключно за попереднім записом, зазначили організатори.

Навчати дітей української мови надважливе завдання для українців у будь-якому куточку світу. Чудовим помічником у цьому питанні може стати навчальний посібник «Українська мова для іноземців», з яким можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.