Майбутнє титану: про перспективи та розвиток галузі говорили у Києві

1 285

11-13 червня у Києві відбулася міжнародна конференція «Титан 2018: Виробництво і застосування в Україні», присвячена 100-літтю Національної академії наук України. Організатори заходу – Національна академія наук України, Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАНУ, АТ «Мотор Січ», Запорізький національний технічний університет, Міжнародна Асоціація «Зварювання».

Основними темами заходу були:

  • застосування виробів і конструкцій з титанових сплавів в авіадвигунобудуванні та інших галузях промисловості;
  • ливарні технології;
  • адитивні технології у виробництві виробів з титанових сплавів;
  • нові сплави на основі титану і його інтерметаллідних з’єднань;
  • прогресивні технології та обладнання для одержання злитків титану і сплавів на його основі;
  • деформаційна обробка титану;
  • структура і властивості титанових сплавів;
  • прогресивні технології зварювання і пайки виробів з титанових сплавів.

На конференції були присутні учасники з різних міст України, Австралії, Нової Зеландії, Польщі, Австрії, США, Китаю. Під час заходу відбулася екскурсія на титановий завод та діяла виставка  «Зварювання та споріднені технології».

Читайте за темою: Революційний український стартап активно співпрацює з Airbus

«Якщо коротко – подія вдалася! Дійсно взяли участь представники всіх основних гравців титанової галузі України – розробників технологій, виробників і споживачів. Не розачарував рівень доповідей, нічим не поступаємось рівню закордонних конференцій. Більш того, початковий одноденний формат не дозволив надати можливість для доповіді всім бажаючим, про що свідчить велика кількість стендових презентацій. Окремо варто відзначити бездоганну організацію. Є всі підстави оптимістично дивитись у майбутнє титану України!», – коментує захід Дмитро Ковальчук, директор компанії «Червона хвиля», один із спонсорів конференції.

Компанія «Червона хвиля» є розробникoм унікальної технології xBeam 3D metal printing. За рахунок простоти реалізації та легкості контролю, технологія xBeam 3D metal printing кардинально зменшує собівартість титанових виробів зроблених шляхом 3D друку. Технологія, яку розробили українські винахідники, особлива тим, що вона може стати доступною для широких промислових кіл.

Читайте за темою: Український технологічний старт-ап xBeam 3D Metal Printing розробив унікальну технологію та обладнання для 3D друку титаном та іншими металами

Наріжний камінь технології – це можливість електронних гармат безпосередньо генерувати промінь практично довільної форми. При цьому технологія дозволяє використовувати в якості витратного матеріалу звичайний стандартний промисловий дріт – доступний і дешевий відносно матеріалів для інших технологій 3D друку. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.