Канадські депутати вбралися у вишиванки

168

Депутати парламенту Канади вбралися у вишиванки з нагоди візиту до Оттави української парламентської делегації. Окрім депутатів український національний костюм одягла і Міністр міжнародного розвитку Канади Марі-Клод Бібо.

Читати за темою: Парад вишиванок у Токіо зібрав майже 200 учасників

Всього в акції взяло участь близько десятка канадських парламентарів із різних партій, які провели спільну фотосесію у будівлі парламенту. До них приєдналися члени парламентської групи дружби між Україною та Канадою, які саме приїхали до Оттави. Канадські депутати також були присутніми у вишиванках у сесійній залі під час години запитань до уряду.

Читати за темою: Відомі польські діячі одягнули українські вишиванки

«Ніколи не пізно відсвяткувати День вишиванки із колегами. Дякую українській делегації за те, що приєдналася до нас. Рада бачити, що відносини між Україною та Канадою міцні, як ніколи! Дякую усім, хто прийшов сьогодні – ви виглядаєте чудово!» – написала із приводу фотосесії депутат від правлячої Ліберальної партії Карен Мак Крімон на своїй сторінці у мережі Твіттер.

Нагадаємо, в Україні діє мистецький проект “Придбай ікону – врятуй життя” – мистецька акція київських художників Софії Атлантової та Олександра Клименка, що має на меті підтримати діяльність Першого добровольчого мобільного шпиталю (ПДМШ) ім. Миколи Пирогова. Підтримати благодійний проект можна в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.