AR-книги української компанії отримали престижну нагороду у США

171

7 червня 2018 року компанія Live Animations спільно з видавництвом Little Hippo отримали престижну нагороду у США.

Parents Choice Award – нагорода, яка присуджується некомерційним Фондом «Parents Choice», щоб відзначити найкращі продукти для дітей різного віку. Це одна з найпрестижніших нагород серед дитячих товарів. Переможці визначаються комітетом педагогів, вчених, бібліотекарів, батьків і дітей. Нагороди присуджуються щорічно.

Читати за темою: Україна в дзеркалі південнокорейської преси: травень 2018 року

Little Hippo перебували в пошуку нестандартних рішень, щоб виділити свій продукт на полиці (книги для маленьких читачів у віці 3 – 6 років) і зайти в найбільшу американську мережу Walmart. Live Animations запропонували рішення – доповнену реальність, а саме: сторінки, які оживають та на яких читач може взаємодіяти з героєм. Всього в продаж випущено 4 всесвітньовідомі дитячі книги від видавництва Little Hippo: «Червона шапочка», «Троє поросят», «Вельветовий кролик», «Маша і три ведмеді». Загальний їхній тираж: 250 тис. екземплярів.

Навчати дітей української мови – надважливе завдання для українців у будь-якому куточку світу. Чудовим помічником у цьому питанні може стати навчальний посібник «Українська мова для іноземців», з яким можна ознайомитися в Каталозі українських брендів

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.