Українці створили перший у США парк сучасних технологій

971

Олександр Черномазов і Елла Маламуд створили перший у США інтерактивний парк сталого розвитку Greenspark, пише “Голос Америки“.

У парку представлено досягнення у сфері відновлювальної енергії, зеленого будівництва та екологічного транспорту.  Пара мешкала в нью-йоркському Брукліні. Ідея відкрити парк прийшла, коли обоє звільнилися і почали подорожувати країною.

Зрозуміли: якщо не зробимо цього зараз, то не зробимо ніколи. Це звучить страшніше, ніж є насправді, оскільки витрати були мінімальними. Ми платили за їжу та бензин, жили в автомобілі. Я купив позашляховик і переобладнав його – додав ліжко, холодильник, сонячну панель, навіс від сонця, розкладні крісла. Багато часу проводили в пустелях, на пустирях, у лісах. Третину часу провели в національних парках – два тижні в одному, три тижні в іншому“, – розповідає Олександр.

Читайте за темою: Український дитячий дует вразив глядачів талант-шоу у США

Він зазначив, що землю під парк шукали кілька років, а вдалося придбати у 2016-му. Також Олександр додав, що із будівництвом допомагають волонтери. Щоб роздобути складніші експонати, особливо з секції “зелене будівництво”, люди організовували майстер-класи, за який учасники платили, хто скільки міг, наймали інструктора, і весь дохід ішов йому.

Зазначається, що інтерактивний парк сталого розвитку Greenspark (Greenspark Interactive Sustainability Park), розташований обабіч популярного серед туристів шосе 100 в штаті Вермонт, відкрив свої двері для перших відвідувачів.

Читайте за темою: Новопризначений міністр у США має українське коріння

Українські інноваційні рішення є і у сфері моди, дизайну, креативної економіки. З ними можна ознайомитися у Каталозі креативних українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.