Українець запускатиме власні ракети з американського космодрому

26

Компанія українського підприємця Максима Полякова Firefly Aerospace отримає місце на американському космодромі Ванденберг. Отримала дозвіл від військово-повітряних сил США і надалі буде співпрацювати з американськими астронавтами.

У вересні компанія переобладнала майданчик для запуску власної ракети. Firefly Aerospace розробила два носія Alpha і Beta. Перша може доставити на орбіту від 630 до 1000 кг вантажу. Друга – здатна працювати багаторазово.

Читати за темою: Україна в південнокорейських ЗМІ: квітень 2018 року

Сукня довга пряма “Геометрія”

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Firefly Aerospace — приватне аерокосмічне підприємство, базоване в Остіні (Техас, США), яке розробляє легкі ракети-носії для запуску вантажів у космос. Їхні фахівці є прихильниками ідеї «Нового космосу» — руху в аерокосмічній промисловості, що має за мету збільшення доступності космосу за рахунок технічних інновацій. Вони мають зменшити вартість запусків, а також за рахунок подолання адміністративних та логістичних обмежень, пов’язаних з залежністю від національних космічних установ.

Українські інноваційні рішення є і у сфері моди, дизайну, креативної економіки. З ними можна ознайомитися у Каталозі креативних українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.