У Києві створили онлайн-мапу веганських закладів

746

Команда фонду Smart Heart Charity Foundation, що функціонує при компанії Smartline Groupро, зробили онлайн-мапу. З її допомогою можна знайти заклади Києва з вегетаріанським та веганським меню, передає «Наш Київ».

Читайте за темою:Школярка запустила в Instagram екомарафон з сортування сміття

Проект VeganCity створили, щоб підняти рівень екологічної свідомості населення й покращити екологічну ситуацію в Україні. Окрім вже розробленої мапи, команда безкоштовно створює окреме VeganCity-меню для кожного закладу, що свідомо ставиться до екології та здоров’я. На ресурсі можна також знайти тематичні статті про здорове й збалансоване харчування.

Знайшовши на мапі потрібний заклад, можна переглянути всю інформацію про нього: короткий опис, меню, адресу і графік роботи. Зокрема, у сервісі є окрема вкладка з переліком усіх закладів, які беруть участь у проекті.

Читайте за темою: Українці створили екологічну зубну щітку із переробленого паперу

Також їх можна впорядкувати за типом, способом оплати, метою візиту і особливостями меню: веганське, вегетаріанське або змішане. Крім того, там позначено наявність доставки, літнього майданчика та цілодобового обслуговування.

Українські дизайнери стають все популярнішими серед світових селебрітіз. Обирайте українське, бо воно – найкраще.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.