Прикордонники підрахували, скільки українців скористалися безвізом

209

З моменту введення безвізового режиму з країнами ЄС та Шенгенської зони 11 червня 2017 року ним скористалося майже півмільйона українців.

Загалом з початку введення безвізу до країн Європейського Союзу прослідувало 17,6 мільйона громадян. З них 4,2 мільйона осіб за біометричними паспортами, а 490 тисяч громадян України скористалися безвізом, повідомляє Держприкордонслужба.

Читати за темою: Розенко: українські заробітчани мають наміри повернутися до України

Прикордонники кажуть, що ажіотаж серед бажаючих безперешкодно подорожувати пішов на спад. Якщо у перші місяці дії безвізу в середньому вони оформляли до 80 тисяч українців за місяць, то у листопаді 2017 – 32,5 тисячі, а за нинішній квітень виїхало близько 26 тисяч громадян України.

Нагадаємо, раніше у ДПСУ назвали найпопулярніші маршрути українців та повідомили, що у 2017 році українці оформили 4 млн біометричних паспортів.

Навчати дітей української мови – надважливе завдання для українців у будь-якому куточку світу. Чудовим помічником у цьому питанні може стати навчальний посібник «Українська мова для іноземців», з яким можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.