Понад тисячу іноземних гостей знайомилися з українською культурою в Аргентині

846

Святковий концерт «День України» на 44-му міжнародному книжковому ярмарку Буенос-Айреса, що є найбільшою виставкою сучасної книги в іспаномовному світі, зібрав понад тисячу гостей.

Як інформує прес-служба Посольства України в Аргентині, концерт пройшов 6 травня.

«День України» розпочався з вітальної промови Посла України в Аргентині Юрія Дюдіна, який підкреслив важливість традиційної участі України у книжковому ярмарку, що надає унікальні можливості для знайомства аргентинського суспільства з українською культурою.

Читайте за темою: «Ми всі – діти емігрантів»: українська діаспора в Аргентині

Зазначається, що у концерті взяли участь танцювальні колективи «Дунай» і «Просвіта», які виступили з яскравими номерами українських народних танців. Крім цього, спеціальними гостями заходу стали українські співачки Світлана Волосенко та Любов Тимчук, які проживають в Аргентині, та аргентинська бандуристка українського походження Крістіна Гембаровські з провінції Місьйонес.

Під час святкового заходу також відбулося вручення подяки Української Центральної Репрезентації отцеві Луїсу Глинці, який протягом багатьох років був парохом Буенос-Айреської єпархії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ, за його віддану пасторську, академічну та літературну роботу на благо усієї української громади в Аргентині.

Читайте за темою: Про Україну розповіли в ефірі радіо Сенату Національного Конгресу Бразилії

Навчати дітей української мови – надважливе завдання для українців у будь-якому куточку світу. Чудовим помічником у цьому питанні може стати навчальний посібник «Українська мова для іноземців», з яким можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.