Парад вишиванок у Токіо зібрав майже 200 учасників

1 412

Шостий парад вишиванок, який пройшов 20 травня в японській столиці, зібрав близько 200 учасників. Про це повідомляється на Facebook-сторінці спільноти українців у Японії «Краяни».

«6-й парад вишиванок у Токіо відбувся 20 травня і зібрав близько 200 учасників! Багато знайомих і незнайомих один одному людей різних національностей, різного віку, одягнувши вишиванки, зібрались в одну дружню родину», – повідомили організатори. 

Читайте за темою: Народна дипломатія в Японії: інтерв’ю з Павлом Котенком

Зазначається, що цьогорічний маршрут був довшим майже наполовину від попередніх років. Учасники ходи пройшлися центральними вулицями Токіо, танцюючи та співаючи українські пісні.

Також активісти роздавали перехожим листівки, написані японською та англійською мовами, у яких пояснювалося, що таке вишиванка і яке значення вона має для українців.

Багато-хто з японців чи іноземців, особливо старшого віку, прочитавши слово «Україна» чи побачивши синьо-жовті прапори, з неабиякою обізнаністю заводили розмову про нашу історію та сьогодення.

Читайте за темою: Український листопад у Токіо

Крім цього, під час ходи діти української школи «Джерельце» (Токіо) танцювали та співали у вишиванках.

Навчати дітей української мови – надважливе завдання для українців у будь-якому куточку світу. Чудовим помічником у цьому питанні може стати навчальний посібник «Українська мова для іноземців», з яким можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.