Melovin вийшов у фінал Євробачення

78

Український виконавець Melovin вийшов у фінал Євробачення. MELOVIN із піснею «Under the ladder» виступав останнім — під номером #18.

У другому півфіналі на сцену вийшли загалом артисти з 18 країн, проте лише 10 за результатами голосування пройшли у фінал.

Читати за темою: Melovin презентував кліп на пісню для Євробачення

Так, у фіналі разом з Україною опинилися Сербія, Молдова, Угорщина, Швеція, Австралія, Норвегія, Данія, Словенія та Нідерланди. Також у фінал не потрапили Латвія, Чорногорія, Мальта, Грузія, Австралія, Румунія, Сан-Маріно та Польща.

Гранд-фінал шоу відбудеться 12 травня. Йому передуватимуть кілька репетицій та спільна прес-конфернція представників країн засновниць конкурсу – Франції, Німеччини, Великої Британії, Іспанії та Італії, а також країни-переможниці минулорічного конкурсу – Португалії.

Як відомо, у великому фіналі очікується виступ переможця минулорічного Євробачення Сальвадора Собрала, також до нього приєднається Каетану Велозу, 75-річний бразильський співак та сонграйтер, один із засновників тропікалії – мистецького напрямку, що сформувався в Бразилії наприкінці 1960-х років.

Чимало про сучасність, історію та культуру України розповідають книги українських видавництв. З ними можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.