Країна WIN WIN: в Україні відкрили освітньо-формаційну програму для молоді діаспори

3 932

Відтепер українська молодь з усіх куточків світу зможе стати агентами культурної дипломатії, творцями реформ та позитивного іміджу України закордоном. Громадська організація «Великого бажайте», заснована при УКУ, відкрила освітньо-формаційну програму «Країна WIN WIN» для української молоді діаспори віком від 18 до 35 років.

Як зазначають організатори, одним із завдань програми є створення мережі спільноти випускників програми «Країна Win-Win» в діаспорі для адвокації українського питання на різних міжнародних і державних майданчиках. Країна Win-Win – це нетворкінг для обміну досвідом між українцями світу.

«Перед собою ми (Країна Win Win), ставимо завдання спільно з нашими друзями та учасниками розробити формулу доданої вартості для формування іміджу України в світі. Така формула може виникнути лише у щирому діалозі та відкритих стосунках. Українці світу, які не один рік допомагали формувати українську незалежність, повинні мати змогу говорити прямо з тими, хто впливає на сьогодення і майбутнє України. Тому нашим завданнями є – побудова простору довіри. Ми будуємо нашу програму та діалог з усіма партнерами, учасниками і спікерами на прозорій основі», – керівник Громадської організації «Великого Бажайте» Коляда Денис.

Читайте за темою: Освіта в Канаді

Програма триватиме 2 тижні і буде присвячена темі «Інноваційно-ціннісна Українa». Впродовж цього часу молодь працюватиме з наставниками за трьома основними напрямками: культурна дипломатія, дипломатія реформ та візія.

Наставник допомагатиме учаснику сформувати на базі отриманого досвіду власний проект для формування іміджу України. Менторська підтримка буде не лише на період перебування в Україні, а й впродовж півроку до моменту, поки учасники зможуть реалізувати свої проекти на місцях проживання.

«Ви станете носіями добрих новин про Україну і навчитеся від українських лідерів, як можна поза Україною розвивати проекти, єднатися, солідаризуватися, помножувати ефект вашої спільної праці», – зазначає владика Борис Ґудзяк, Президент УКУ, єпископ УГКЦ.

Учасники відвідають креативні простори Києва, Львова, Одеси та Харкова, познайомляться з лідерами думок, громадськими діячами, акторами і політиками, які долучені до реформування України. Також молодь матиме неймовірну можливість – відсвяткувати разом із українцями 27-й рік Незалежності України.

Читайте за темою: School Angels – шкільна освіта в Україні стане сучасною

Серед спікерів програми – представники влади, політики, музиканти, режисери, моральні авторитети, бізнесмени-інноватори та журналісти.

«Щоб не повторювати історичних помилок, нам треба об’єднуватися і просувати інтереси України разом з українськими амбасадорами, молодою українською діаспорою, яка ще в часи Майдану довела, що здатна впливати. Тоді під тиском діаспори багато європейських політиків висловилися на підтримку народу, який вийшов захищати свої права. Ми довели, що вміємо об’єднуватися у критичних ситуаціях. Дуже сподіваюся, що даний проект допоможе нам у цьому», – Ярослав Юрчишин, громадський діяч, експерт у галузі адвокації та боротьби з корупцією, виконавчий директор Transparency International Ukraine.

«Створення нових інноваційних освітніх програм для молодих українських лідерів, які мають потенціал стати справжніми амбасадорами Україні у світі є надважливим завданням у складні часи світової гібридної війни. Саме тому Фундація Global Ukraine підтримає запуск проекту Країна Win/Win, бо наша екзистенційна місія – це розвиток потужної пост-майданної глобальної мережі народних амбасадорів, які через різні інформаційні та освітні ініціативи, й також через ініціативи культурної та/або бізнес дипломатії будують позитивний та потужний імідж України на глобальному рівні», – додає Віолета Москалу, засновниця Фундації Global Ukraine.

Читайте за темою: Чим українська освіта приваблює іноземців

Win-Win є багаторазовою програмою, яка планується проводитись 2 рази на рік: літом і зимою. Це неприбутковий проект, який діятиме завдяки підтримці партнерів і жертводавців. Якщо Ви солідарні з нашою ідеєю і готові долучитись будь-яким способом та підтримати добру ініціативу – пишіть нам.

Більше інформації про програму на сайті: http://krainawin.org.ua/

Контакти: velykohobazhayte@gmail.com.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.