Гуманітарний проект діаспори доставив в Україну медичний вантаж на $740 тис.

1 101

Гуманітарний проект української діаспори зі США Support Hospitals in Ukraine доставив в Україну вже четвертий медичний вантаж вартістю $740 тисяч. Про це йдеться на Facebook-сторінці співзасновника проекту Віталія Дубіля.

Вантаж має корисне медичне обладнання, яке безкоштовно передано обласній клінічній лікарні імені Мечникова (Дніпро), запорізькому обласному клінічному онкологічному диспансеру та двом лікарням у Києві. У вантажі – рентген-апарат, апарати УЗД, хірургічні набори, спеціальні ліжка інтенсивної терапії та багато іншого.

Читайте за темою: Віталій Дубіль: «За останні три роки у США сформувалась нова генерація українців-волонтерів, яка стала головною рушійною силою допомоги Україні»

«Наша команда не змогла б досягти таких результатів без значної допомоги партнерів у США та Україні. Як завжди, окремо потрібно зупинитися на допомозі наших донорів-меценатів, та особливо Razom for Ukraine (Нью-Йорк) та Friends of Ukraine Defense Forces Fund (Торонто), які надали критично необхідні гроші для відправки гуманітарного вантажу. Завдяки підтримці наших партнерів та домовленості з нашим постачальником, щоб відправити в Україну обладнання вартістю $500-700 тис, нам необхідно лише $23-25 тис. Тому кожні $10-50-100 є вагомим внеском в доставку в Україну сучасного медичного обладнання у формі гуманітарної допомоги», – відзначив Віталій Дубіль.

Проект Support Hospitals in Ukraine («Підтримка лікарень України») був заснований українцями в США влітку 2014 року. Відтоді проект доставив до українських лікарень медичного вантажу на $2.4 млн – це сучасне обладнання, інструменти, витратні матеріали та медикаменти.

Підтримати проект можна за посиланням: www.uahospitals.org/donate.

Нагадаємо, в Україні діє мистецький проект «Придбай ікону – врятуй життя» – мистецька акція київських художників Софії Атлантової та Олександра Клименка, що має на меті підтримати діяльність Першого добровольчого мобільного шпиталю (ПДМШ) ім. Миколи Пирогова. Підтримати благодійний проект можна в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.