Запрошуємо до участі в Ізраїльсько-українському Освітньому Форумі 2018

844

16 квітня 2018 року в конференц-центрі Тель-Авівської Фондової Біржі за підтримки канадської ініціативи «Українсько-Єврейська Зустріч» (UJE) пройде перший Ізраїльсько-український Освітній Форум. Організатори – громадська організація «Ізраїльські друзі України».

Форум «Майбутнє освіти. Трансформація і розвиток» – це обмін передовим досвідом та створення міжнародного партнерства між двома країнами в сфері освіти. Теми, обрані організаторами для обговорення, дійсно актуальні в світі освіти: точні науки, нові освітні парадигми, EdTech, ефективні моделі неформальної освіти.

Читайте за темою: В Ізраїлі влаштували свято для українських дітей

У заході візьмуть участь представники сучасних освітніх центрів і шкіл, педагоги з Ізраїлю і України. Фахівці ділитимуться ідеями практичних інновацій в освіті з метою створити майданчик для спільного і взаємно корисного розвитку для обох країн.

Основним завданням Форуму є об’єднання лідерів і практиків у галузі освіти Ізраїлю і України та надання можливостей для співпраці і створення міжнародного активного нетворкінгу.

Читайте за темою: Український «Етно-хутір» з шаленим успіхом відбувся в Тель-Авіві

Учасники прослухають виступи фахівців з різних напрямків, відвідають круглі столи з потрібних тем. Щоб тісніше познайомити українських колег з системою освіти в Ізраїлі, організатори передбачили освітній тур по деяких провідних навчальних центрах і ВНЗ Ізраїлю. У програмі передбачені відвідини Аріельского Університету, першого освітнього хабу в Рамат-Ган, відвідування шкіл та Education Cities.

«Цей форум – унікальна можливість для старту і розвитку потенційних спільних освітніх проектів і саме цю сферу ми сьогодні зацікавлені розвивати», – Анна Жарова, співзасновник громадської організації «Ізраїльські друзі України».

«Цей напрямок не менш актуальний, ніж, наприклад, співробітництво в галузі медицини або налагодження міжнародних бізнес-зв’язків. Важливо пам’ятати про те, що наповнення освіти сьогодні – це вектор розвитку країни завтра. Саме тому ця зустріч професіоналів і пасіонаріїв своєї справи має назву «Майбутнє освіти. Трансформація і розвиток». Ми хочемо об’єднати наші знання і зусилля для створення ефективних схем роботи в різних сферах освіти, базуючись на актуальних проблемах й завданнях», – Емілія Марголіна, один із співорганізаторів Форуму, філолог, викладач іноземних мов.

Детальна інформація про захід тут: https://www.facebook.com/events/791006261091165/

Посилання на реєстрацію: https://goo.gl/forms/4ySKDsJds6FjWKcW2.

Навчати дітей української мови – надважливе завдання для українців у будь-якому куточку світу. Чудовим помічником у цьому питанні може стати навчальний посібник «Українська мова для іноземців», з яким можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.