Як переказати гроші з країн Європи в Україну, не виходячи з дому?

1 686

Автор: Дарія Мартинович, засновник платформи IT-Woman (Київ, Україна)

Протягом останніх років у країни Західної Європи мігрували сотні тисяч українців. Хтось їде на роботу, а хтось –  на постійне проживання. Але так чи інакше, у багатьох в Україні залишаються рідні: дружини, чоловіки, діти, батьки, брати і сестри.

У багатьох мігрантів часто виникає питання: як можна переказати гроші в Україну швидко, безпечно і без зайвих витрат?

Перше, що спадає на думку – йти в банк.  Але на дворі ХХІ століття, а тому має бути спосіб, як це зробити більш інноваційно, не виходячи з дому.

Звичайно, такі варіанти є, і я розповім про найоптимальніший з них – онлайн-сервіс TransferGo, за допомогою якого можна дешево і швидко переслати гроші з країн Європи в Україну.

ЩО РОБИТИ?

Для початку потрібно завантажити додаток на App Store або Google Play, зареєструватися в програмі, ввести дані своєї картки, а також ім’я, телефон та останні 4 цифри картки Приватбанку одержувача в Україні. І це – все, що потрібно.

До речі, таку саму процедуру можна здійснити, скориставшись ноутбуком або персональним комп’ютером.

ПЛЮСИ

  • Безпека

Сервіс TransferGo працює з 2012 року і діє в 47 країнах світу, використовуючи ті ж самі стандарти безпеки, що і комерційні банки. Компанія володіє ліцензією платіжної системи; знаходиться під наглядом Управління (Її Величності) по податках і митних зборах (HMRC) і регулюється Державною службою фінансово-бюджетного нагляду Великобританії (FCA).

За 5 років існування більше, ніж 350 тисяч користувачів сервісу здійснили понад 1,5 млн транзакцій.

  • Цілодобова підтримка

Якщо раптом щось пішло не так, у будь-який момент Ви можете написати в службу підтримки українською або російською мовою – Вам обов’язково допоможуть.

  • Швидкість

Раніше людям доводилося чекати міжнародних грошових переказів тижнями, а сьогодні за допомогою сервісу TransferGo гроші надійдуть на картку одержувача вже на наступний робочий день.

Також існує можливість зробити експрес-переказ (за 30 хвилин), але в такому випадку комісія буде трохи вищою.

  • Відсутність прихованих комісійних зборів

Погодьтеся, що часто трапляється так, що очікуєш отримати одну суму грошей, а на картку приходить менша через “приховані комісії”. Це не може не засмучувати. Тому великим плюсом TransferGo є те, що Вам точно відомо, скільки грошей отримаєте на виході.

  • Конкурентні ставки

TransferGo стягує фіксовану оплату (всього 0,99 євро) і комісію за обмін валют в розмірі від 0.6% до 1.5%. Якщо Вас цікавить терміновий переказ грошей (протягом 30 хв.), то фіксована ставка складе 1,99 євро.

Я особисто порівнювала вартість переказів різних доступних в Європі онлайн сервісів і переконалася в конкурентних перевагах TransferGo.

  • Можливість заробити

У сервісі існує чудова програма “Запроси друга”, згідно з якою Ви можете отримати додаткові грошові бонуси за запрошення друзів скористатися послугами TransferGo.

МІНУСИ:

Для об’єктивності варто вказати і на недоліки сервісу. Отже:

  • Односторонні перекази

За допомогою сервісу ще не можливо відправити гроші з України за кордон. Але впевнена, що це – тимчасово. У майбутньому компанія обов’язково реалізує можливість переказу грошей з України.

  • Додаток тільки англійською мовою

Оскільки можливість переказу грошей в Україну з’явилося не так давно, додаток для смартфонів ще не встигли перекласти на українську та російську мови, але розробники обіцяють, що незабаром цей недолік буде виправлений. Проте є україномовна версія сайту!

  • Використання тільки одного банку

Ще один тимчасовий мінус: грошові перекази поки що можна здійснювати тільки на рахунки, відкриті в Приватбанку. Проте немає лімітів на відправлену суму!

Отже, де б Ви не знаходилися – у Німеччині, Італії, Польщі або іншій європейській країні, частіше надсилайте гроші в Україну своїм рідним, користуючись перевагами онлайн-сервісу TransferGo. Спробуйте просто зараз!

 

Матеріал розміщено на правах реклами.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.