Укрпошта випустила поштові марки з героями мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила»

769

Укрпошта ввела в обіг поштові марки з героями українського анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила». Про це повідомляє прес-служба організації.

Марки створили у співпраці зі студією Animagrad.

На одній з двох марок зображені головні герої на фоні старовинного Києва: принцеса Міла, її батько — київський князь Володимир та коханий — мандрівний актор Руслан.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Серія скульптур «Дерево Життя»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Поштові марки, присвячені мультфільму, та конверт уже наявні у відділеннях Укрпошти. Тираж кожної марки — 100 тисяч примірників. Номінал поштових марок — 5 грн.

Читайте за темою: Український мультик покажуть в більш ніж 25-ти країнах світу

«Укрпошта зараз розвиває дитячу філателію та стає ближчою для підлітків. Адже можна наклеїти марку на конверт та відправити його своєму другові в Японію, Голландію, Німеччину», — зазначив перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський.

Зазначимо, «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» — це другий в історії України повнометражний 3D-анімаційний фільм.

Історія стрічки розповідає про мандрівного артиста Руслана, який закохується у княжу дочку Мілу. Оскільки її викрадає чаклун Чорномор, герою доводиться визволяти дівчину з полону.

Читайте за темою: Український мультфільм за перший вікенд зібрав у прокаті понад 21 мільйон гривень

Фільм переміг на пітчингу Держкіно та отримав часткове фінансування у розмірі 19,5 мільйонів гривень. «Викрадену принцесу: Руслан і Людмила» придбали для показу у 20 країнах, серед яких Китай, Франція, Німеччина, Польща, Південна Корея.

Навчати дітей української мови – надважливе завдання для українців у будь-якому куточку світу. Чудовим помічником у цьому питанні може стати навчальний посібник «Українська мова для іноземців», з яким можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.