Український фільм «Жінка на війні» покажуть на 71 Каннському кінофестивалі

3 004

Повнометражний художній фільм «Жінка на війні» режисера Бенедикта Ерлінґсона, створений у копродукції Франції, Ісландії та України за підтримки Держкіно, відібрано до конкурсної програми «Semaine de la Critique» («Тиждень критики») 71-го Каннського міжнародного кінофестивалю.

Як повідомила компанія Solar Media Entertainment, у рамках однієї із найстаріших секцій Каннського кінофестивалю – програмі «Тиждень критики» – і відбудеться світова прем’єра картини.

Програма заснована в 1962-му році Спілкою французьких кінокритиків. Її мета – знайти молоді таланти і підтримати їхні перші й другі режисерські роботи. Зазвичай до «Тижня критики» потрапляє сім фільмів, які демонструються протягом тижня. Дати проведення цього року: 9 – 17 травня.

Читати за темою: Фільм про Василя Сліпака покажуть у Варшаві

Трилер «Жінка на війні» є другим художнім фільмом знаного ісландського режисера Бенедикта Ерлінґссона, також відомого як актора, театрального режисера та документаліста. Його режисерський дебют у художньому кіно –  «Про коней та людей» – отримав понад двадцять нагород по всьому світу, у тому числі «Найкращого нового режисера» у Сан-Себастьяні, «Найкращого режисера» в Токіо, «Головний приз журі» Європейського кінофестивалю Лез-Арк, шість нагород Едда (Ісландська національна кінопремія) і престижну кінопремію Північної ради.

Читати за темою: У Франції виконали «Реквієм» в пам’ять про Василя Сліпака

У фільмі «Жінка на війні» підіймається болюча проблема деградації навколишнього середовища, що передається через боротьбу жінки, котра сама, на противагу всій громаді, вирішує взяти на себе місію із захисту природи та збереження височин Ісландії.

Сучасні українські хустки – поєднання традицій та сучасного стилю. Зі стильними аксесуарами можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.