У США презентують англомовну антологію української літератури

478

Українська федерація Америки запрошує на презентацію англомовної антології сучасної української літератури «Біла крейда днів» (The White Chalk of Days), яку проведе редактор збірки доктор Колумбійського університету Марк Андрейчук. Про це повідомляє VIDIA.

«Видання антології «Біла крейда днів» відзначає десяту річницю досліджень сучасної української літератури. До збірки увійшли переклади поезії, прози та есеїв п’ятнадцяти українських письменників. Антологія пропонує англомовному читачеві вибірку найпривабливіших зразків української літератури за останні 50 років», – йдеться у повідомленні.

Читайте за темою: У США видали антологію української літератури

Футболка

Брелок “Тризуб”

Сукня довга пряма “Геометрія”

Презентація книги відбудеться у п’ятницю, 20 квітня, о 18.30 в Українському освітньо-культурному центрі в Дженкінтауні (штат Пенсильванія, США).

Редактор та укладач збірки доктор Марк Андрейчук керує програмою українських досліджень Інституту Герімен (Harriman Institute) при Колумбійському університеті Нью-Йорку та викладає українську літературу на факультеті слов’янських мов та літератури з 2007 року.

Чимало про сучасність, історію та культуру України розповідають книги українських видавництв. З ними можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.