У Раді Європи показали фільм про війну на Донбасі

72

У Палаці Європи в Страсбурзі відбувся показ українського документального фільму «Невидимий батальйон». Організувало перегляд Постійне представництво України при Раді Європи, повідомляє 24 канал.

«Вважаю, що цей фільм мають подивитися всі в Раді Європи, бо в ньому йдеться про війну, про людину і головне – про роль жінки на війні. Оскільки Рада Європи дуже активно виступає за гендерну рівність, треба пам’ятати, що є ще й така гендерна рівність – рівність на рівність, рівність на право разом з чоловіками захищати свою країну. Тому цей фільм, його подача дуже близькі Раді Європи», – розповів Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба.

Читати за темою: У Грузії відбудеться український кінофестиваль

Нагадаємо, цей фільм є українським документальним кіноальманахом про жінок в умовах бойових дій на Сході України. Це перший український документальний фільм про війну і жінок на війні, знятий жінками.

Чимало про сучасність, історію та культуру України розповідають книги українських видавництв. З ними можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.