Розенко: українські заробітчани мають наміри повернутися до України

772

За кордоном працюють регулярно або тимчасово від 3 до 6 мільйонів українців, заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко у коментарі журналістам у вівторок, повідомляє кореспондент Укрінформу. Посадовець вважає, що ключове завдання уряду в цьому контексті – працювати над створенням реальних умов щодо покращення і саме головне – якості та рівня життя українців.

Читати за темою: Міністр Андрій Рева пропонує нараховувати закордонним українцям субсидію та трудовий стаж

«З кінця 80-х початку 90-х років на сьогоднішній день ми не бачимо тенденції масового виїзду українців за кордон, хоча чудово розуміємо, що в середньому від 3 до 6 млн українців регулярно або тимчасово працюють за кордоном. Але навіть соціологічні дослідження, які проводилися серед людей, які працюють і навчаються за кордоном, показують на сьогоднішній день непогану, на мою точку зору, тенденцію, що лише близько 11% українців не пов’язують свого майбутнього з Україною, але в принципі переважна більшість українців хочуть повернутися в Україну», – зазначив Розенко.

Навчати дітей української мови – надважливе завдання для українців у будь-якому куточку світу. Чудовим помічником у цьому питанні може стати навчальний посібник «Українська мова для іноземців», з яким можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.