Україна представить стенд на Книжковому Салоні у Парижі

116

16-18 березня 2018 року у Франції на Паризькому Книжковому Салоні Україна презентуватиме власний стенд. Участь українських авторів та видавців має на меті показати французьким відвідувачам сучасну Україну та її європейський вибір.

Серед авторів, які беруть участь від України на Паризькому Книжковому Салоні: Софія Андрухович (Україна), Ірена Карпа (Франція), Андрій Кокотюха (Україна), Андрій Курков (Україна), Гаськая Шиян (Україна), Мар’яна Савка (Україна), Богдан Образ (Франція), Ірина Дмитришин (Франція) та інші.

Дизайн стенду розробила агенція «Майно», використавши для цього меблі сучасних українських виробників. Елегантність мінімалістського стилю українських дизайнерів підкреслять поетичні вироби Дарії Альошкіної – львівської художниці-витинанкарки. Важливим елементом стенду стануть фотографії Юрія Білака, а також старовинна скриня – один із символів українських традицій. Наявність цього атрибуту тематично підкреслить презентацію французького видання «Скриня. Речі сили», яку підготувало Видавництво Старого Лева.

Читати за темою: У США видали антологію української літератури

Насичена програма стенду впродовж трьох днів надасть слово українським і французьким авторам, поетам і прозаїкам, видавцям, історикам, журналістам та фотографам. Вони розглянуть актуальні теми сьогодення – громадянське суспільство, захист прав людини, місце жінок у суспільстві, мистецтві і культурі, а також теми війни і окупації, Криму і Донбасу. Зустрічі з видавцями Мар’яною Савкою і Анеттою Антоненко підкреслять приклади вдалої співпраці між Францією та Україною на видавничому ринку. Програмою передбачено майстер-клас для дітей  від витинанкарки Дарії Альошкіної за мотивами альбому «Скриня», а також читання-дискусію навколо книги «Війна, яка змінила Рондо» Видавництва Старого Лева.

Український стенд створений за підтримки: Міністерства Закордонних справ України, Посольства України у Франції, Посольства Франції в Україні, Агенції «Майно», БФ «Українсько-Єврейська Зустріч», Української книгарні у Парижі, ГО «Форум видавців».

Чимало про сучасність, історію та культуру України розповідають книги українських видавництв. З ними можна ознайомитися в Каталозі українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.