У Лондоні провели антиросійську акцію

42

У Лондоні українці, активісти громадського об’єднання London Euromaidan та друзі України провели демонстрацію «Криваві російські гроші – вбивають!», де вимагали адекватної жорсткої реакції на агресивні дії Кремля, включаючи застосування бойової хімічної речовини на британській території, пише газета «День».

«Не демонструючи серйозної реакції у відповідь, Велика Британія заохочує подальші російські злочини. Безкарне зло поширюється! Криваві російські гроші – вбивають!» – звернулися українці до британського уряду.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Сукня довга пряма “Геометрія”

Футболка

Читати за темою: Українці Лондона влаштовують благодійний вечір

Серед адекватних заходів протидії Кремлю, який продовжує військову агресію проти України та вперше після Другої світової війни застосував хімічну зброю на території Європи, активісти вимагають заморозити банківські рахунки та активи російських олігархів у Великій Британії; включити до списку санкцій росіян, які порушують права людини, зокрема тих, хто був причетний до викрадення та позбавлення волі українських політв’язнів; бойкотувати Чемпіонат світу з футболу у 2018 році на російській території; розширити військову допомогу Україні, яка протистоїть агресору на східному фронті; ввести жорсткі міжнародні економічні обмежувальні заходи проти РФ.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.