У Гаазі відбудеться фестиваль голубців

661

У рамках щорічного Embassy Festival у Гаазі відбудеться фестиваль голубців. Про це повідомляється на Facebook-сторінці громади.

«Фестиваль голубців у Гаазі! Цьогорічним фаворитом фестивалю будуть голубці! Голубці м’ясні, пісні, весільні, ліниві, з квашеної капусти, з бужениною різаною, з гречкою, з телятиною, перловкою, крупиками, рисом, грибами, шкварками, з торгоньом та чабриком, смаженою солониною та цибулею…. На святі буде представлено більше ніж 20 видів голубців. Найрізноманітніші начинки здивують навіть найвибагливіших гостей. Голодним не залишиться ніхто!» – зазначають організатори.

Читайте за темою: Свято для маленьких козаків відбулося в Гаазі

Також, до уваги гостей будуть відкриті різні майстер-класи для дорослих і дітей: майстер-клас з крутіння голубців, майстер-клас українського танцю, пісні, створення прикрас, малювання.

На фестивалі будуть представлені виробники України #MadeInUkraine: справжній мед від карпатських бджолярів, цукерки, смачні ковбаски і м’ясце, сальце, горілка, перцівка, настоянки, українське пиво та ін.

Читайте за темою: Фестиваль українських дерунів відбувся у Нідерландах

Українські костюми, українська пісня та запальні гуцульські танці все це прославлятиме Україну на Embassy festival 2018.GU

Якщо Ви дбаєте про своє  здоров’я, то якісні продукти від кооперативу «Фронт Мед» – те, що Вам підійде.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.