Шевченкові вірші читали в Еміратах

467

9 березня відбулися Шевченківські читання в м. Дубай (ОАЕ). Захід проводиться уже втретє.

«Палаючі очі глядача, котрий незважаючи ні на що, наважується та читає свою інтерпретацію Великого Шевченка. Ми знову довели, що Тарас може бути різним: бунтарем, революціонером, романтиком, глибоким та проникливим. Ще одним підтвердженням цього стала декламація його творів не лише українською, але й арабською, англійською, фарсі, французькою, італійською, німецькою, іспанською мовами», – зазначає співорганізатор заходу Анатолій Глущенко.

Читайте за темою: Українці в Еміратах презентували українську культуру на «Fashunity 2017» в Дубаї

Окрім громади українців, захід відвідали Надзвичайний та Повноважний Посол України в ОАЕ Юрій Полуреза, Консул України в м. Дубай Олександр Балануца. Також цього року частиною свята стала Українська Школа в ОАЕ на чолі з Наталією Сердюк та Тетяною Співаковською, які яскраво продемонстрували єдність духу та надію в підростаюче покоління.

Прикрасою свята став і черговий виступ Ансамблю пісні та танцю в ОАЕ «Червона Калина» з танцем «Горлиця». Організаторами заходу виступила команда в складі Олега Копача, Анатолія Глущенка, Христини Новікової, Інни Малешко, Олега Кенца, Маргарити Муратової та Максима Милановича. GU

Читайте за темою: Василіса Ганджа, активістка української діаспори в ОАЕ: “Араби будуть до нас прислухатися, якщо ми покажемо, що ми – сильні”

Стильні українські вишиванки – це поєднання етнічних традицій, автентичності та сучасності. У Каталозі українських брендів Ви знайдете чимало сучасних, стильних вишитих сорочок та суконь від провідних українських дизайнерів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.