Платформа Kickstarter «присвоїла» українському проекту позначку «Project we love»

842

Унікальна розробка українців міксер кольорів Picolor, що дозволяє змішувати більше мільйона різних відтінків, допоможе підібрати ідеальні кольори для малювання в аналоговому, а не цифровому просторі. Гаджет зібрав потрібну суму ($20 000) на краудфандинговій платформі Kickstarter за п’ять днів – на сьогодні 195 бекерів вклали в Picolor $24 000. Кампанія буде тривати ще місяць, повідомляє Ua Post.

Читайте за темою: ТОП-7 сучасних українських Ейнштейнів

На наступний день після опублікування Kickstarter «похвалив» проект позначкою «Project we love».

Щоб отримати потрібний колір, необхідно вибрати його на кольоровій панелі в мобільному додатку, після чого Picolor змішає рідкий концентрат, який можна залити в спеціальний маркер, змішати з білою гуашшю, аквареллю або іншими речовинами, наприклад, гель-лаками. Після цього можна приступати до створення шедеврів.

А ще з його допомогою пропонується вирішувати різні побутові проблеми: наприклад, підібрати потрібний відтінок для зафарбовування подряпин на автомобілі.

Читайте за темою: Українці створили яйце, яке навчить готувати і підтримає бесіду

На платформі пристрій стартує з ціною від $129. У набір входить сам електронний змішувач, RGB-картриджі з пігментами і 10 пластикових баночок для колірних концентратів. Роздрібно Picolor планують продавати за ціною $220 за базовий набір. Picolor все ще перебуває на стадії прототипу. Надсилання перших пристроїв бекерам обіцяють розпочати в грудні 2018 року.

Українські інноваційні рішення є і у сфері моди, дизайну, креативної економіки. З ними можна ознайомитися у Каталозі креативних українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.