Платформа Kickstarter «присвоїла» українському проекту позначку «Project we love»

783

Унікальна розробка українців міксер кольорів Picolor, що дозволяє змішувати більше мільйона різних відтінків, допоможе підібрати ідеальні кольори для малювання в аналоговому, а не цифровому просторі. Гаджет зібрав потрібну суму ($20 000) на краудфандинговій платформі Kickstarter за п’ять днів – на сьогодні 195 бекерів вклали в Picolor $24 000. Кампанія буде тривати ще місяць, повідомляє Ua Post.

Читайте за темою: ТОП-7 сучасних українських Ейнштейнів

На наступний день після опублікування Kickstarter «похвалив» проект позначкою «Project we love».

Серія скульптур «Дерево Життя»

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Футболка

Щоб отримати потрібний колір, необхідно вибрати його на кольоровій панелі в мобільному додатку, після чого Picolor змішає рідкий концентрат, який можна залити в спеціальний маркер, змішати з білою гуашшю, аквареллю або іншими речовинами, наприклад, гель-лаками. Після цього можна приступати до створення шедеврів.

А ще з його допомогою пропонується вирішувати різні побутові проблеми: наприклад, підібрати потрібний відтінок для зафарбовування подряпин на автомобілі.

Читайте за темою: Українці створили яйце, яке навчить готувати і підтримає бесіду

На платформі пристрій стартує з ціною від $129. У набір входить сам електронний змішувач, RGB-картриджі з пігментами і 10 пластикових баночок для колірних концентратів. Роздрібно Picolor планують продавати за ціною $220 за базовий набір. Picolor все ще перебуває на стадії прототипу. Надсилання перших пристроїв бекерам обіцяють розпочати в грудні 2018 року.

Українські інноваційні рішення є і у сфері моди, дизайну, креативної економіки. З ними можна ознайомитися у Каталозі креативних українських брендів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.